Gigondas, Maison Brotte “La Marasque”

20,95 /per fles

36 op voorraad

Informatie

Druivensoorten: Grenache, Syrah

Alcohol: 14,5%

Land: Frankrijk

Streek: Côtes du Rhône

Ligging: Gigondas

Beschrijving: Donkere robijnrode tint. In de neus intens met tonen van kruiden, rood steenfruit, vanille, zoethout en rozijnen. In de mond complex, krachtig en genereus met tonen van kersenlikeur en jam van zwart en rood fruit. Deze flamboyante wijn toont een perfecte harmonie tussen neus en smaak.

Gerecht: Deze wijn combineert jong perfect met een gegrilde runderribbetjes, een truffelworst of geroosterde kwartel. Met de jaren past hij uitstekend bij een kwartel gevuld met foie gras, een Provençaalse stoofpot, een lamsrack, een geroosterde duif met eekhoorntjesbrood of een gevulde kalkoen.

Info: De wijn rijpt 12 maanden in 100 jaar oude eikenhouten foudres, met een lichte rijping op eikenhouten vaten. “La Marasque”: Een wijn die hulde brengt aan het karakteristieke kersenbrandewijnkarakter van de wijn. De Marasque is een kwaliteitskers met een zure smaak die zeer gewild is voor de likeur “Marasquin”.